KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592322
nr 1359 2322
Charles Kensington, Signerad, SS Gustafsberg, Olja på duk, 50x74cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:34:20
1.000 kr
2.600 kr