KONST / Litografier / Färglitografi 11525235
nr 1152 5235
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 22/300, motivet: 67x47
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
måndag 11 december 2017
kl 19:56:55
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm