KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861222

nr 1286 1222

Knut Norman

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 31x39cm

Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:39:50

4/11 18:33:23 1      Vinnande bud

Knut Norman

Läs mer om Knut Norman