SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Koppar 6252691

nr 625 2691

Koppar

3 delar, 1800-tal

Kondition: lagning+skador

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 februari 2010
kl 19:33:49