KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13603204

nr 1360 3204

Etsningar

4 st, Svensk industri, 1800-tal. Ej signerad. Motivet: 16x20 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:34:44

13/11 07:40:55 1      Vinnande bud