FURNITURE / Sofas / Sofa 5908469

nr 590 8469

SOFA

1940s, ren. objekt.

1940-tal, ren. objekt

100

SEK 100

Monday July 13 2009
at 17:24:06

13/7 16:13:08 1      Vinnande bud

Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.