KONST / Litografier / Färglitografi 17309080
nr 1730 9080
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Skärgårdsmotiv, "Här är dem sköna sommaren". Signerad, numrerad 179/375. Färglitografi. Bladets mått: 43x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x78 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:22:36
13/10 13:38:42
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann