MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 14965179
nr 1496 5179
Hallbyrå
Gustaviansk stil, Bemålad. Bredd: 60, djup: 41 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:28:57
100 kr
150 kr
250 kr
Den Gustavianska stilen
Hallbyrå
Kondition: slitage, skador
nr 1496 5179
Hallbyrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 17 oktober 2022 |
Den Gustavianska stilen