KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13845443
nr 1384 5443
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Komposition, olja på kartong. Signerad. Diameter: 74, yttermått inklusive ram: 83x83 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:02:04
14/3 09:50:07
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani