KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15111012

nr 1511 1012

1800-tal, Kvinna, Signerad Gordon -Paris. Olja på duk, 78x58 cm, yttermått inklusive ram: 93x73 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:33:52

  • Klassiska
  • 12 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska