KONST / Litografier / Färglitografi 10256196
nr 1025 6196
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), "Farmors hus", 162/300, signerad, motivet: 50x59
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:39:57
13/3 17:38:01
14 mar
Peter Dahl (f. 1934)