KONST / Litografier / Serigrafi 13713604
nr 1371 3604
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Serigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 31/50. Motivet: ca 12x9,5 cm. Bladets mått: 24x19 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:49:53
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe