KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418237
nr 1541 8237
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Oljemålning, "Friaren". Signerad. Olja på pannå, 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 29x24 cm
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:48:50
22/5 18:43:50
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin