KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861220
nr 1286 1220
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerad. Olja på duk, 44x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:53:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg