KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16358296
nr 1635 8296
Skulptur
Catrin Johansson, "Zebra code". Signerad, numrerad 34/50, skulptur i plexi. Bildmått: 25x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:28:23
100 kr
150 kr
200 kr