KONST / Litografier / Färglitografi 13824155
nr 1382 4155
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 196/290. Bladets mått: 43x30cm, oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:02:46
800 kr