KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16914464
nr 1691 4464
Christer von Rosen
(1928-2015), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 665-70, Husgavel. Olja på pannå, 14x17 cm, yttermått inklusive ram: 24x29
Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Christer von Rosen
Läs mer om Christer von Rosen