MISCELLANEOUS / Rugs / Long-pile rug 7657015

nr 765 7015

LONG-PILE RUG

Sweden, 1829, 136x182, wear, repaires.

Sverige, daterad 1829, 136x182

Condition: slitage, lagningar

2000

SEK 1500

Monday June 18 2012
at 17:34:40

18/6 14:04:03 1      Vinnande bud