KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10848318
nr 1084 8318
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Etsning, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), signerad, motivet: 28x24
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:12:25
23/1 20:00:44
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
nr 1084 8318
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 23 januari 2017 |
| 23/1 20:00:44 | 1 | Vinnande bud |
Carl Fredrik Reuterswärd