ART / Oil paintings / Oil painting 10559644

nr 1055 9644

OIL PAINTING

signerad M Johansson, Yttersta Tvärgatan, olja på pannå,

signerad M Johansson, Yttersta Tvärgatan, olja på pannå

1000

SEK 100

Monday September 12 2016
at 18:11:19

10/9 10:45:38 1      Vinnande bud