KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11345016
nr 1134 5016
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
Akvarell, Fritz Sjöström (1923-1996), "Ros II", signerad, 1982, motivet: 59x44
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:13:45
600 kr
2 okt
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström