KONST / Litografier / Färglitografi 14332022
nr 1433 2022
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Paket. Signerad, numrerad 43/1500. Färglitografi, bildmått: 32x49cm. Bladets mått: 43x61cm, oramat löst blad
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:05:47
700 kr
800 kr
900 kr
22 nov
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann