MÖBLER / Bord / Soffbord 11119433

nr 1111 9433

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Soffbord, design: Carl Malmsten (1888-1972), längd: 120 cm, djup: 86 cm, höjd: 61 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 maj 2017
kl 18:25:05

29/5 14:06:46 1      Vinnande bud