KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 6627280
nr 662 7280
Tavla
Sammet, enligt uppgift gåva från Japanska kejsaren, 1920-tal, 180x120
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 18:56:05
800 kr
1.200 kr
850 kr