MÖBLER / Bord / Skrivbord 7278284

nr 727 8284

Skrivbord

Betsad ek, längd: 130, djup: 69, höjd: 79

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 november 2011
kl 18:27:05