KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7931398
nr 793 1398
Akvareller
K. Lindroth, skärgård, signerade, motivets mått: 10x16
Utrop:
600 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:48:53
100 kr
150 kr
300 kr
600 kr
500 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.900 kr