KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15327498

nr 1532 7498

Akvarell

Sune Paulsen. Signerad, daterad 81, Paris. Akvarell, bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 april 2023
kl 19:27:46