KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6776238

nr 677 6238

Akvarell

Monogramsignerad, C K, hus, 43x53

Utrop:

300 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 24 januari 2011
kl 20:21:53

Lis Husberg (f. 1920)