KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732027
nr 1373 2027
Akvarell
Monogramsignerad VB, Stor Essingen, 1925. Bladets mått: 18x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:23:14
11/1 21:05:53
100 kr
16/1 19:53:20
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm