KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13857427
*
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2021
kl 18:37:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 20:45:48
1
300 kr
20/3 07:28:01
2
400 kr
22/3 13:52:45
3
600 kr
22/3 18:06:55
2
500 kr
22/3 18:06:55
3
600 kr (Budbetjänt)
22/3 18:07:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52
-
6382 Akvarell
Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:57
-
7048 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mond..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22
-
6578 Akvarell
Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sverige. Ej s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/3 20:45:48 | 1 | 300 kr |
| 20/3 07:28:01 | 2 | 400 kr |
| 22/3 13:52:45 | 3 | 600 kr |
| 22/3 18:06:55 | 2 | 500 kr |
| 22/3 18:06:55 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 22/3 18:07:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52 -
6382 Akvarell
Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26 -
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:57
-
7048 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mond..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22 -
6578 Akvarell
Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sverige. Ej s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22



