KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8772317

nr 877 2317

Akvarell

Evy Låås (1923-1999), Kustmotiv, signerad. , bladets mått: 50x57

Kondition: oramade

måndag 24 februari 2014
kl 19:19:10