KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15643274
nr 1564 3274
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Komposition. Signerad och daterad -79, Akvarell. Bladets mått: 22x25 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Kondition: saknar skyddande glasskiva
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:22:29
17/9 12:56:48
100 kr
18/9 16:48:54