KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15354246

nr 1535 4246

Akvarell

Amy Cedervall-Bernard, Signerad, St Tropez. Akvarell, bildmått: 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 april 2023
kl 18:23:32

24/4 17:24:44 1      Vinnande bud