KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tempera 10884252

nr 1088 4252

Tempera

Bery Bars, ansikte, signerad, 2004, 40x34

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 6 februari 2017
kl 19:57:47