KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tempera 10884252
nr 1088 4252
Tempera
Bery Bars, ansikte, signerad, 2004, 40x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:57:47
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr