SILVER & METAL / Silver / Spoons 6903825
nr 690 3825
SPOONS
silver, miscellaneous, bland annat 1800-tal,
silver, diverse, bland annat 1800-tal
800
SEK 1900
Monday April 4 2011
at 19:39:28
1.200 kr
400 kr
1.800 kr
1.400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver