KONST / Litografier / Serigrafi 15243232
nr 1524 3232
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 83/100. Bladets mått: 27,5x37,5, oramat löst blad
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:41:32
26/2 14:35:33
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim