KONST / Litografier / Serigrafi 10232172
*
nr 1023 2172
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), 135/250, bladets mått: 48x34
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 mars 2016
kl 18:51:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 09:20:33
1
150 kr
1/3 09:27:06
2
500 kr
2/3 09:06:20
3
300 kr
2/3 09:06:20
2
350 kr (Budbetjänt)
2/3 09:07:32
3
400 kr
2/3 09:07:33
2
450 kr (Budbetjänt)
2/3 09:08:52
3
500 kr
2/3 09:08:52
2
500 kr (Budbetjänt)
2/3 09:09:32
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1023 2172
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), 135/250, bladets mått: 48x34
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 mars 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/3 09:20:33 | 1 | 150 kr |
| 1/3 09:27:06 | 2 | 500 kr |
| 2/3 09:06:20 | 3 | 300 kr |
| 2/3 09:06:20 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 2/3 09:07:32 | 3 | 400 kr |
| 2/3 09:07:33 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 2/3 09:08:52 | 3 | 500 kr |
| 2/3 09:08:52 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 2/3 09:09:32 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56



