KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 13767381

nr 1376 7381

Sidenmålningar

3 st, Kina. Signerad. Motivet: 30x36 cm, yttermått inklusive ram: 42x48 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:17:15