FURNITURE / Tables / Serving table 14577173
nr 1457 7173
SERVING TABLE
Med kakelplattor. Length: 80 cm. Width: 50 cm, height: 65 cm cm, wear, damages.
Med kakelplattor. Längd: 80 cm. Djup: 50 cm, höjd: 65 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 300
Monday Mars 28 2022
at 18:12:29
28/3 17:49:46