ART / Lithographs / Serigrafier 11007087
nr 1100 7087
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
2 pcs. Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969), sheet: 68x48,
Serigrafier, 2 st. Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 68x48
SEK 100
Monday April 3 2017
at 18:27:52
1/4 01:18:05