KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7832678

nr 783 2678

Pastell

Okänd konstnär, osignerad, Bränningar, ramens innermått: 36x63

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 19:57:55

12/10 21:06:52 1      Vinnande bud