KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978368

nr 1397 8368

Oidentifierad konstnär. Signerad J Sandström -1912. Olja på duk, 45x85 cm, yttermått inklusive ram: 59x97 cm

Kondition: smärre fägbortfall, smärre ramskador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:59:23

17/5 18:16:14 1      Vinnande bud