KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581401
nr 1358 1401
Oidentifierad konstnär. Kust, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 39x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:59:11
500 kr
600 kr
800 kr