KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581431
nr 1358 1431
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 120x151 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:20:44
100 kr
200 kr