KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277177
nr 1727 7177
Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Sverige. Signerad, daterad -42, Stockholms Stadshus. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 46x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:03:17
26/9 13:40:53