KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956317

nr 1395 6317

Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 57x71cm, yttermått inklusive ram: 70x83cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:29:58