KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534501

nr 1453 4501

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 70, komposition. Olja på duk, 45x55, yttermått inklusive ram: 55x65 cm

Kondition: krackeleringar, skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2022
kl 20:38:25

7/3 19:11:09 1      Vinnande bud