KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803067

nr 1380 3067

Jon Walther, Fjällandskap. Signerad. Olja på pannå, 16x26, yttermått inklusive ram: 21x31 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 februari 2021
kl 20:56:41

22/2 17:33:41 1      100 kr
22/2 20:51:41 2      Vinnande bud