KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803067
nr 1380 3067
Jon Walther, Fjällandskap. Signerad. Olja på pannå, 16x26, yttermått inklusive ram: 21x31 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:56:41
22/2 17:33:41
100 kr
22/2 20:51:41