KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5831241

nr 583 1241

Blandteknik

signerad Bastin, Mor och barn, 61x46

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 maj 2009
kl 18:30:31

15/5 13:34:06 1      Vinnande bud
15/5 15:12:57 2      150 kr