KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13272264

nr 1327 2264

Blandteknik

2 st, Frithiof Ã…berg, 1930. Signerad. Motivet: 35x47, "Wrangelska palatset"

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 maj 2020
kl 18:55:15